Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcā darbu sāk jauns ģimenes ārsts

2024-02-20

Vēlamies informēt visus I.Bēniņas praksē reģistrētos pacientus jeb visus iedzīvotajus, kuriem ģimenes ārsts līdz šim bija I.Bēniņa!

No 2024.gada 20.februāra visi pacienti automātiski tiek noformēti jaunā specialista D.A.Skujas ģimenes ārsta praksē.

Līdz ar jauno speciālistu Irlavniekiem un Tukuma novada iedzīvotājiem atkal paplašināsies izvēles iespējas primārās veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanā. 

Irlavas ambulancē ir 72m2  plašas telpas prakses vajadzībām - ārsta kabinets, pacientu reģistratūra, procedūru kabinets ar papildus telpu,  nodrošinātas ar medicīnisko aprīkojumu.

Uz plānveida vizīti pacientam būs jāpierakstās pa tālruni 29135800. Lai gan vienkāršu saslimšanu, hronisku slimību saasinājuma vai nelielu traumu gadījumos ikviens var vērsties pie sava ģimenes ārsta, speciālists klātienē būs sasniedzams vienu reizi nedēļā, tādēļ vēlams pierakstīties izsverot tā nepieciešamību.

Laikā, kad ģimenes ārsts nav pieejams, medicīnisku padomu vai konsultāciju par to, kā rīkoties vienkāršu saslimšanu gadījumos, Jūs varat saņemt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Ģimenes ārsta konsultatīvais tālrunis darbojas darba dienās no plkst. 17:00 līdz 8:00, bet brīvdienās un svētku dienās – visu diennakti.