top zīmējumu projekts "Mani mīļie vecvecāki" sadarbībā ar PII "CĪRULĪTIS" bērniem

Par godu tam, ka Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcai šogad 2020.gadā aprit apaļi 170 gadi, un Irlavas slimnīcu par savām mājām sauc desmitiem senioru, esam aicinājuši pašus mazākos bērnus piedalīties radošajā procesā lai veicinātu prasmi zīmējumā atklāt savas sajūtas pret ģimeni, kā vērtību un ar zīmējuma palīdzību pastāstot, kādēļ vecvecāki ir īpaši.

Konkursa mērķis ir sekmēt ģimeņu saliedētību un veicināt kopīgi pavadīt laiku ģimenes lokā, tajā skaitā ar vecāku vecākiem jeb vecvecākiem. Saprast un veicināt starppaaudžu dialogu, novērtēt savu vecvecāku pieredzi un prasmes.

Konkursa rezultātā no labākajiem iesniegtajiem darbiem (zīmējumiem) ir paredzēts izveidot 2021.gada sienas pārliekamo Irlavas Sarkanā Krusta slimnīca kalendāru ar 12 dažādiem zīmējumiem katram mēnesim, kā arī visu iesniegto darbiņu izvietošanu mājas lapā: irlavasslimnica.eu

Sienas kalendāru idejas jau tradicionāli bijušas Irlavas Sarkanā Krusta slimnīca ikgadējs pasākums, pēdējos gadus gan vairāk iesaistot bērnus.

Šajā zīmējumu konkursā ir aicināti piedalīties tieši Tukuma novada pirmskolas izglītības iestāde "C ī r u l ī t i s" bērnudārza bērni, lai stiprinātu Irlavas pagastu kā vietu ar spēcīgām ģimeniskām vērtībām.