❝ Sēžot starp simpātiskajām kundzēm, klausoties viņās un Irlavas himnā "Silavas valsis", bija jādomā, ka gluži taisnība viņām vis nebūs. Ne jau tikai skaistā daba, lieliskie galvenie ārsti bija tas, kas saturēja kopā šajos bezgala sarežģītajos gados cilvēkus. Laikam jau tā ir bijusi darba mīlestība, atbildība un sirds siltums, kuru viņas ilgus gadus ir devušas šai slimnīcai, saviem kolēģiem, mums visiem. ❞

fragments no raksta • 1993                         

tradīciju stafete

Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcā tiek turētas cieņā un augsti godātas tradīcijas. Jau izsenis slimnīca tiek slavināta ar darbiem, kas tiek veikti godīgi un radoši, ar siltu cilvēcību no personāla puses tiek veikts uzticētais pienākums un rūpes par pacientu labklājību. Harmonija un rūpes par cilvēku šeit jūtama ik uz soļa, un pacienti to spēj novērtēt arī mūsdienās. Mēs ļoti lepojamies par saglabāto godbijību pret darbu un pateicamies saviem priekšgājējiem - kolēģiem, jo bez pagātnes nebūtu tagadnes. Un ar tagadnes attieksmi mēs turpinām iesākto darbu, tādējādi veidojot nu jau nākotnes scenāriju, kas rāda, ka Irlavas slimnīcai būt!


Irlavas Sarkanā Krusta slimnīcas darbības M Ē R Ķ I S ir nodrošināt pacientiem savlaicīgi pieejamus, augsti kvalitatīvus, aktuālajām medicīnas tehnoloģijām un uzskatiem atbilstīgus ārstniecības un diagnostikas pakalpojumus vislabākās darba kultūras līmenī.


M I S I J A

Palīdzam būt veselam un laimīgam ikvienam, tādēļ pacientu labsajūta ir svarīgākais.

V Ī Z I J A

Esam atzīnīgi vērtēta iestāde ar zinošu un godīgu speciālistu komandu.

V Ē R T Ī B A S

Zināšanas un pieredze, atbildība un godīgums, drošība un
uzmanība.

IRLAVAS SARKANĀ KRUSTA SLIMNĪCAS VIRTUVE
M  Ē  S     A  T  B  A  L  S  T  Ā  M     Z  A  Ļ  O  S     I  E  P  I  R  K  U  M  U  S

. SAVIEM PACIENTIEM ĒDIENU GATAVOJAM UZ VIETAS .
ĒDIENREIZES NODROŠINĀM AR SEZONĀLIEM UN
VIETĒJAS IZCELSMES PRODUKTIEM NO ZEMNIEKIEM